Opieka nad Placówkami Oświatowo – Wychowawczymi
sprawowana przez psychologów, pedagogów i logopedów
pracujących w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łańcucie
w roku szkolnym 2023/2024
dr Elżbieta Dolata – logopeda
- Gmina Czarna (Czarna, Medynia Łańcucka, Zalesie, Dąbrówki, Wola Mała, Medynia Głogowska)
mgr Anna Szmit – logopeda
- Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze)
- Gmina Białobrzegi (Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów, Wola Dalsza)
- Szkoła Podstawowa Nr 2 i 4 w Łańcucie
- Miejskie Przedszkola Nr 1, 2, 3, 4 w Łańcucie
- Sonina, Albigowa, Głuchów, Kosina, Krzemienica, Markowa
- LO nr 2 w Łańcucie
- Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek w Łańcucie, “Tygrysek”, “Nutka”, “Słoneczny Zakątek”, “Ence-Pence”
mgr Elżbieta Socha – logopeda, pedagog
logopeda
- Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Smolarzyny)
- Gmina Łańcut (Rogóżno, Handzlówka, Wysoka, Kraczkowa, Cierpisz)
- Husów
- Szkoła Podstawowa nr 1 i nr 3 w Łańcucie
- Zespoły Szkół nr 2, 3 i ZSTech. w Łańcucie
- LO nr 1 w Łańcucie
- Niepubliczne Przedszkole “Jaś i Małgosia”, “Babyland”, “Niebieska Kraina”, “Klekotka”, “Plaster Miodu”, “Nibylandia”
pedagog
- Szkoła Podstawowa w Woli Dalszej
- Niepubliczne Przedszkole: “Babyland”
dr Aleksandra Mach – pedagog
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Łańcucie
- Husów
- Niepubliczne Przedszkole “Słoneczny Zakątek”
mgr Magdalena Krzywonos – psycholog
- Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Smolarzyny)
- Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica)
- Gmina Białobrzegi (Białobrzegi, Korniaktów, Budy Łańcuckie, Wola Dalsza)
mgr Katarzyna Czapla – psycholog
- Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze )
- Wysoka OREW, Sonina, Kosina
- Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek”, „Niebieska Kraina”, “Klekotka”
mgr Karolina Szeliga – psycholog
- Zespół Szkół Nr 2 i Nr 3 w Łańcucie
- Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łańcucie
- Kraczkowa, Cierpisz
- Przedszkola Miejskie Nr 3, 4 w Łańcucie
- Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek, “Ence-Pence”
mgr Joanna Woźniak – psycholog
- Markowa
- Szkoła Podstawowa Nr 1,3 w Łańcucie
- LO nr 1 w Łańcucie, LO nr 2 w Łańcucie
- Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (II LO)
- NMOW Łańcut
- Niepubliczne Przedszkole „Babyland”
mgr Izabela Zańko – psycholog
- Gmina Czarna (Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska, Czarna, Wola Mała, Zalesie)
- Rogóżno, Albigowa, Handzlówka, Wysoka
- Niepubliczne Przedszkole „Nutka”, “Plaster Miodu”, “Nibylandia”
mgr Kornelia Czerwonka – psycholog
- Husów, Głuchów
- PP nr 1 i 2 Łańcut
- Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie
- Szkoły Podstawowe nr 2 w Łańcucie
- Przedszkola Niepubliczne „Słoneczny Zakątek” „Jaś i Małgosia”
mgr Bernadetta Szal – pedagog
- Kosina, Sonina
- Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze)
- Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Kraina”, “Klekotka”, “Tygrysek”
mgr Jolanta Pacuła – pedagog
- Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica, Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska, Czarna, Zalesie, Wola Mała)
- Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Smolarzyny)
- Gmina Białobrzegi (Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów)
- Handzlówka
- Niepubliczne Przedszkole “Nibylandia”
mgr Maria Masłyk – pedagog
- Markowa
- Miejskie Przedszkola Nr 1, 2
- Szkoła Podstawowa Nr 1,2 w Łańcucie
- LO nr 1 w Łańcucie
- LO nr 2 w Łańcucie
- Niepubliczne Przedszkole “Jaś i Małgosia”
mgr Magdalena Kozera – pedagog
- Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie
- Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łańcucie
- Albigowa, Kraczkowa, Wysoka, Rogóżno
- Przedszkola Miejskie Nr 3 i 4 w Łańcucie
- Niepubliczne Przedszkola: u Sióstr Służebniczek w Łańcucie, “Ence-Pence”, “Plaster Miodu”, “Nutka”
mgr Beata Iwińska-Kłak – pedagog
- Cierpisz, Głuchów
- ZS nr 3 Łańcut
- ZS Technicznych w Łańcucie