Rejon działania Poradni

Opieka nad Placówkami Oświatowo – Wychowawczymi
sprawowana przez psychologów, pedagogów i logopedów
pracujących w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łańcucie
w roku szkolnym 2021/2022

dr Elżbieta Dolata – logopeda

  • Gmina Czarna  (Czarna, Medynia Łańcucka,  Zalesie, Dąbrówki, Wola Mała, Medynia Głogowska)

mgr Anna Szmit – logopeda

  • Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze)
  • Gmina Białobrzegi (Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów, Wola Dalsza)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 i 4 w Łańcucie
  • Miejskie Przedszkola Nr 1, 2, 3, 4, 5 w Łańcucie
  • Sonina, Albigowa, Głuchów, Kosina, Krzemienica, Markowa
  • Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek w Łańcucie, “Tygrysek”, “Nutka”, “Słoneczny Zakątek”, “Ence-Pence”

mgr Elżbieta Socha – logopeda, pedagog

logopeda

  • Niepubliczne Przedszkole “Jaś i Małgosia”, “Babyland”, “Niebieska Kraina”, “Klekotka”
  • Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka,  Smolarzyny)
  • Gmina Łańcut (Rogóżno, Handzlówka, Wysoka)
  • Husów
  • Medynia Głogowska(PP, szkoła)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 i nr 3 w Łańcucie
  • Zespoły Szkół nr 2, 3 i  ZSzTech.  w Łańcucie
  • LO nr 1 w Łańcucie

pedagog

  • Szkoła Podstawowa Rogóżno
  • Szkoła Podstawowa Husów

mgr Aleksandra Mach – pedagog

  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Łańcucie
  • Niepubliczne Przedszkole “Słoneczny Zakątek”

mgr Magdalena Krzywonos – psycholog

  • Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica)
  • Gmina Żołynia  ( Żołynia 1,2,3,  Brzóza Stadnicka, Smolarzyny)
  • Gmin Białobrzegi (Białobrzegi 1 i 2, Korniaktów 1 i 2, Budy Łańcuckie 1 i 2, Wola Dalsza)

mgr Katarzyna Czapla – psycholog

  • Gmina Rakszawa  (Rakszawa, Węgliska, Wydrze )
  • Cierpisz, Wysoka, Sonina, Kosina
  • Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek, Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Kraina”, “Klekotka”

mgr Karolina Szeliga – psycholog

  • Zespół Szkół Nr 2 i Nr 3 w Łańcucie
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łańcucie
  • Kraczkowa
  • Przedszkola Miejskie Nr 3, 4 w Łańcucie
  • Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek, “Ence-Pence”

mgr Joanna Woźniak – psycholog

  • Markowa
  • Miejskie Przedszkola Nr 1
  • Szkoła Podstawowa Nr 1,3 w Łańcucie
  • I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie
  • Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (II LO)
  • NMOW Łańcut
  • Niepubliczne Przedszkole „Babyland”

mgr Izabela Zańko – psycholog

  • Gmina Czarna (Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska, Czarna, Wola Mała, Zalesie)
  • Rogóżno, Albigowa, Handzlówka
  • Niepubliczne Przedszkole „Nutka”, “Plaster Miodu”

mgr Kornelia Ożóg – psycholog

  • Husów, Głuchów, Wysoka
  • PP nr 2 i 5  Łańcut
  • Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie
  • Wysoka (przedszkole, szkoła podstawowa)
  • Szkoły Podstawowe nr 2 w Łańcucie
  • Przedszkola Niepubliczne  „Słoneczny Zakątek”  „Jaś i Małgosia”

mgr Bernadetta Szal – pedagog

  • Kosina, Sonina, Handzlówka
  • Gmina Rakszawa  (Rakszawa, Węgliska, Wydrze)
  • Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Kraina”, “Klekotka”

mgr Renata Strzępka – pedagog

  • Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica, Medynia Łańcucka,  Czarna, Zalesie, Wola Mała)
  • Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Smolarzyny)
  • Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów, Wola Dalsza
  • Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie
  • Niepubliczne Przedszkole Jaś i Małgosia”
  • Cierpisz

mgr Maria Masłyk – pedagog

  •  Markowa
  • Miejskie Przedszkola Nr 1 i 5
  • Szkoła Podstawowa Nr 1,2  w Łańcucie (współpr. SP nr 3 Łańcut)
  • I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie
  • Niepubliczne Przedszkole „Nutka”.
  • LO nr 2 Łańcut

mgr Magdalena Kozera – pedagog

  • Zespół Szkół Nr  2 i 3 w Łańcucie
  • Szkoła Podstawowa  Nr 4  w Łańcucie
  • Kraczkowa, Albigowa, Głuchów, Wysoka
  • Przedszkola Miejskie Nr 2, 3 i 4 w Łańcucie
  • Głuchów (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Niepubliczne Przedszkola: u Sióstr Służebniczek w Łańcucie, “Ence-Pence”, “Babyland”, “Plaster Miodu”.