Rejon działania Poradni

Opieka nad Placówkami Oświatowo – Wychowawczymi
sprawowana przez psychologów, pedagogów i logopedów
pracujących w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łańcucie
w roku szkolnym 2020/2021

dr Elżbieta Dolata – logopeda

  • Gmina Czarna  (Czarna, Medynia Łańcucka,  Zalesie, Dąbrówki, Wola Mała, Medynia Głogowska)

mgr Anna Szmit – logopeda

  • Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze)
  • Gmina Białobrzegi (Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów, Wola Dalsza)
  • Gmina Markowa ( Markowa, Tarnawka)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 i 4 w Łańcucie
  • Miejskie Przedszkola Nr 1,2,3, 4, 5 w Łańcucie
  • Sonina, Albigowa,Głuchów, Kosina, Krzemienica, Markowa
  • Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek Łańcut, Tygrysek, Nutka, Słoneczny Zakątek

mgr Elżbieta Socha – logopeda, pedagog

logopeda

  • NP Jaś i Małgosia, Babyland, Niebieska Kraina, Klekotka
  • Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Zmysłówka, Smolarzyny)
  • Gmina Łańcut (Rogóżno, Krzemienica, Handzlówka, Wysoka)
  • Zespół Szkół w Husowie
  • Medynia Głogowska(PP, szkoła)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 i nr 3 w Łańcucie
  • Zespoły Szkół Nr 2, 3 i  ZScTech.  w Łańcucie
  • LO nr 1 w Łańcucie

pedagog

  • ZS w Rogóżnie
  • ZS w Husowie

mgr  Magdalena Krzywonos – psycholog

  • Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica, Wola Mała, Zalesie)
  • Gmina Żołynia  ( Żołynia, Brzóza Stadnicka, Smolarzyny)
  • Gmin Białobrzegi (Korniaktów, Budy Łąńcuckie, Wola Dalsza)

     

    w zastępstwie: Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska


mgr Katarzyna Czapla – psycholog

  • Gmina Rakszawa  (Rakszawa, Węgliska, Wydrze –wszystkie  przedszkola i szkoły)
  • Cierpisz, Wysoka, Sonina, Kosina
  • Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek”
  • Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Kraina”
    w zastępstwie: Albigowa

mgr Karolina Szeliga – psycholog

  • Zespół Szkół Nr 2 i Nr 3 w Łańcucie
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łańcucie
  • Kraczkowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Przedszkola Miejskie Nr 3,4 w Łańcucie
  • Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek, Klekotka
    W zastępstwie: Czarna

mgr Joanna Woźniak – psycholog

  •  SP Markowa
  • Miejskie Przedszkola Nr 1
  • Szkoła Podstawowa Nr 1,3 w Łańcucie
  • I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie
  • Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (II LO)
  • NMOW Łańcut
  • Niepubliczne Przedszkole „Babyland”
    W zastępstwie: Handzlówka

mgr Izabela Zańko – psycholog – urlop

  • Medynia Łańcucka (przedszkole ,szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Medynia Głogowska (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Czarna (przedszkola i szkoły)
  • Rogóżno (przedszkole, szkoła podstawowa)
  • Albigowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Handzlówka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Niepubliczne Przedszkole „Nutka”

mgr Kornelia Ożóg – psycholog

  • Husów (przedszkola i szkoły)
  • PP nr 2 i 5  Łańcut
  • Głuchów (przedszkole i szkoła)
  • Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie
  • Wysoka (przedszkole, szkoła podstawowa)
  • Szkoły Podstawowe nr 2 w Łańcucie
  • Przedszkola Niepubliczne  „Słoneczny Zakątek”  „Jaś i Małgosia”
    W zastępstwie: Rogóżno Niepubliczne Przedszkole Nutka

mgr Bernadetta Szal – pedagog

  • Kosina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Sonina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum
  • Handzlówka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Gmina Rakszawa  (Rakszawa, Węgliska, Wydrze – wszystkie przedszkola i szkoły)
  • Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Kraina”

mgr Renata Strzępka – pedagog

  • Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica, Medynia Łańcucka,  Czarna, Zalesie, Wola Mała)
  • Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Smolarzyny)
  • Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów, Wola Dalsza
  • Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie
  • Niepubliczne Przedszkole Jaś i Małgosia”, „Słoneczny Zakątek”
  • Cierpisz

mgr Maria Masłyk – pedagog

  • SP Markowa
  • Miejskie Przedszkola Nr 1 i 5
  • Szkoła Podstawowa Nr 1,2 i 3 w Łańcucie
  • I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie
  • Niepubliczne Przedszkole „Nutka”.
  • LO nr 2 Łańcut

mgr Magdalena Kozera – pedagog

  • Zespół Szkół Nr 1, 2 i 3 w Łańcucie
  • Szkoła   Podstawowa  Nr 4  w Łańcucie
  • Kraczkowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Przedszkola Miejskie Nr 2, 3 i 4 w Łańcucie
  • Albigowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Głuchów (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)
  • Wysoka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, OREW)
  • Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek, Klekotka
  • NP Babyland